doctype

Online marketing

Vytěžíme z vaší internetové prezentace maximum. Pomůžeme s prezentací nabídky, odhalíme úskalí, přivedeme nové návštěvníky a uděláme z nich zákazníky.

Služba obsahuje
01

Kdo jsou vaši návštěvníci? Proč nemáte Více objednávek a poptávek? To jsou jen první otázky, na které vám po správném nastavení analytických nástrojů odpovíme.

02

Zobrazíme vaše stránky v internetových vyhledávačích Google a Seznam. Provedeme jednorázové i dlouhodobé optimalizace, zhodnotíme váš obsah a vytěžíme z něj maximum.

03

Reklama v Google Ads a Skliku vám díky možnosti flexibilního řízení a relativně nízkým nákladům pomůže efektivně oslovovat potencionální zákazníky.

04

Google Shopping, Heureka i Zboží tvoří významný podíl na revenue většiny e-shopů. Svěřte se do našich rukou a získejte z nich Více.

05

Oslovujte své stávající zákazníky jedinečnými nabídkami zasílanými na e-mail. Newslettery jsou dlouhodobě jedním z nejefektivnějších kanálů online prodeje. Také kódujeme newslettery na míru.

06

Obsah je král. Klišé, které perfektně vystihuje podstatu. Zajistí návštěvníky — ze kterých udělá zákazníky.

Jak pracujeme?

Často kladené dotazy

Je možné v rámci online marketingu využívat jen jednu činnost?

Před zahájením spolupráce zjistíme vaše očekávání a možnosti. Seznámíme se s aktuálním stavem a připravíme nabídku činností, které jsou pro vás nejvhodnější. Je na vás, které se rozhodnete využít. Provázání marketingových aktivit vede k větší efektivitě celé online prezentace.

Nabízíte full service?

Je to tak. Rádi vám připravíme nabídku na míru napříč všemi službami.

Kolik stojí vaše služby?

Cena služeb je individuální dle rozsahu spolupráce. Nárazová činnost je fakturována hodinovou sazbou. V případě dlouhodobé spolupráce cena online marketingových činností začíná na 10 000 Kč měsíčně. Částka se odvíjí od celkové povahy zakázky.

Jaké nástroje používáte pro zasílání newsletterů?

Dle preferencí klienta. Nejčastěji pracujeme s aplikací MailerLite a MailChimp.

Záleží při poskytování vašich služeb na platformě mého webu nebo e-shopu?

Na platformě nezáleží.

Co když mám pomalé internetové stránky a potřebovaly by údržbu?

Pokud váš web běží stejně jako 32 % stránek na celém světě na WordPressu, pak jej zrychlíme, aktualizujeme a o vše se postaráme v rámci služby Správa WordPressu.

Další služby

Pomůžeme vám?

Zavolejte nám na číslo +420 608 035 520
nebo napište e-mail na info@doctype.cz.

DOCTYPE, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha
Spisová značka C 293421 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů · Všechny ceny uvedené na webu jsou bez DPH.