doctype

Online marketing

Vytěžíme z vaší digitální prezentace maximum. Pomůžeme prodat, co děláte, odhalíme úskalí, přivedeme nové návštěvníky a uděláme z nich zákazníky.

Služba obsahuje
01

Kdo jsou vaši návštěvníci? Co na webu dělají? Proč nemáte více poptávek? To jsou jen první otázky, na které vám po správném nastavení analytických nástrojů odpovíme.

02

Uděláme vaše stránky viditelné ve vyhledávačích Google a Seznam. Provedeme jednorázové i dlouhodobé optimalizace, zhodnotíme váš obsah a vytěžíme z něj maximum.

03

Oslovit zákazníky, kteří zatím netuší, že existujete? Ano prosím — ale kde je najít? Reklama v Google Ads a Skliku k vám za relativně nízké náklady přivede relevantní publikum.

04

Google Shopping, Heureka i Zboží tvoří významný podíl na obratu většiny e-shopů. Svěřte se do našich rukou a získejte ze zbožáků více peněz.

05

Oslovujte své pravidelné zákazníky s hodnotnými nabídkami přímo do e-mailové schránky. Newslettery jsou dlouhodobě jedním z nejefektivnějších kanálů online prodeje. Kódujeme také newslettery na míru.

06

Obsah je král. Klišé, které perfektně vystihuje podstatu. Zajistí návštěvníky — ze kterých udělá zákazníky.

Jak pracujeme?

Často kladené dotazy

Je možné v rámci online marketingu využívat jen jednu činnost?

Před zahájením spolupráce zjistíme vaše očekávání a možnosti. Seznámíme se s aktuálním stavem a připravíme nabídku činností, které jsou pro vás nejvhodnější. Je na vás, které se rozhodnete využít. Provázání marketingových aktivit vede k větší efektivitě celé online prezentace.

Nabízíte full service?

Je to tak. Rádi vám připravíme nabídku na míru s výběrem přesně těch služeb, které ve vašem případě dávají smysl.

Kolik stojí vaše služby?

Cena služeb je individuální dle rozsahu spolupráce. Nárazová činnost je fakturována hodinovou sazbou. V případě dlouhodobé spolupráce začíná cena online marketingových činností na 10 000 Kč měsíčně. Částka se odvíjí od celkové povahy zakázky.

Jaké nástroje používáte pro zasílání newsletterů?

Dle preferencí klienta. Nejčastěji pracujeme s aplikacemi MailerLite a MailChimp.

Záleží při poskytování vašich služeb na platformě mého webu nebo e-shopu?

Na platformě nezáleží.

Co když mám pomalé internetové stránky a potřebovaly by údržbu?

Pokud váš web běží stejně jako 32 % stránek na celém světě na WordPressu, pak jej zrychlíme, aktualizujeme a o vše se postaráme v rámci služby Správa WordPressu.

Další služby

Pomůžeme vám?

Zavolejte nám na číslo +420 724 757 901
nebo napište e-mail na info@doctype.cz.

DOCTYPE, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha
Spisová značka C 293421 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů · Poptávkový dotazník · Všechny ceny uvedené na webu jsou bez DPH.