Tvorba webů

Internetové stránky a e-shopy na klíč děláme od roku 2011. Podívejte se jak a svěřte nám svůj projekt.

Služba obsahuje
01

Na základě vašich požadavků a naší analýzy vytvoříme prototyp, který testujeme a upravujeme tak, aby nový web či e-shop co nejlépe splňoval svůj cíl. Díky prototypům ušetříme čas a vy peníze.

02

Vytvoříme grafický návrh odpovídající rozložení, které jsme si schválili ve fázi prototypu. Klademe důraz na čistotu, funkčnost a použitelnost webu.

03

Z grafického návrhu vytvoříme prvotřídní web či e-shop dle nejnovějších standardů. Samozřejmě plně responzivní pro mobilní telefony a tablety.

04

Spuštěním webu naše práce nekončí. Umíme jej dále testovat — vyhodnocovat chování návštěvníků a dle jejich potřeb web upravovat.

Jak pracujeme?

Často kladené dotazy

Jaké weby děláte? Děláte i e-shopy?

Děláme vše od mikrostránek až po korporátní prezentace a informační systémy. Vytvoříme vám i e-shop na míru.

Proč děláte prototypy?

Prototyp je funkční (klikatelný) web bez grafiky. Je možné jej velmi rychle upravovat a tím je ideální pro testování, zda uživatelé chápou vše tak, jak jsme společně zamýšleli. Nový web odladíme již ve fázi prototypu a teprve poté ho předáme grafikovi.

Jaké funkce má e-shop od vás?

Všechny standardní. Od XML exportů pro zbožové katalogy, přes slevové kupony, správu uživatelů, skladové hospodářství, napojení na účetní systémy, zasílání notifikací, sledování stavu objednávek — až po platební brány. Veškeré funkce jsme schopni upravit na míru vašim potřebám či doprogramovat nové funkcionality.

Kolik stojí tvorba webů a e-shopů?

Internetové stránky včetně tvorby grafických návrhů příjdou na desítky tisíc korun, dle specifických požadavků klienta. V případě e-shopu na míru se částka včetně individuálního zpracování grafiky pohybuje od 100 000 Kč. Klient může dodat vlastní grafické návrhy, čímž je realizace poměrově levnější.

Děláte weby i ze zakoupených WordPress šablon?

Ano. Vámi zakoupenou šablonu jsme schopni nasadit a upravit dle požadavků na web i e-shop.

Jakou platformu pro e-shopy používáte?

WordPress s WooCommerce.

Zajišťujete také správu a aktualizaci webů a e-shopů?

Ano, v rámci služby Správa WordPressu. Kromě správy děláme i online marketing, který vám pomůže získat nové zákazníky a zvýšit prodeje.

Další služby

Pomůžeme vám?

Zavolejte nám na číslo +420 724 757 901
nebo napište e-mail na info@doctype.cz.

DOCTYPE, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha
Spisová značka C 293421 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů · Všechny ceny uvedené na webu jsou bez DPH.