doctype

Správa WordPressu

Stejně jako auto, potřebuje i váš web pravidelnou údržbu, aby vše fungovalo, jak má.

Služba obsahuje
01

Aktualizace redakčního systému, pluginů, šablon a rychlé odstranění provozních problémů.

02

Sledování funkčnosti webu, platnosti bezpečnostního certifikátu, rychlosti načítání a výskytu chyb (404).

03

Zajišťujeme hodinové, denní, týdenní i měsíční zálohování webů a zálohy ukládáme až pět let. Na míru požadavkům klientů. Buďte v klidu.

04

Pomůžeme vám při řešení nestandardních situací — pro příklad se změnou domény, obnovou webu ze zálohy a odstranění spamu.

Ceník

Vytvořili jsme balíčky, které sednou každému. Kontaktujte nás a objednejte si ten svůj.

Často kladené dotazy

Jak probíhá zahájení spolupráce?

Nejdříve si vyberete balíček, který sedne vašim potřebám. Následně vás požádáme o přístup do administrace WordPressu, na FTP a zašleme vám fakturu za první měsíc správy WordPressu. Po její úhradě se pustíme do práce v rozsahu balíčku, který jste si vybrali. S výběrem balíčku vám případně rádi pomůžeme, kontaktujte nás.

Pokud při zahájení spolupráce zjistíme, že váš web obsahuje individuální úpravy, které nedovolují aktualizaci, nebo narazíme na technické problémy, zašleme jednorázovou úvodní kalkulaci na jeho převzetí do správy s odůvodněním.

Jak je služba fakturována?

Služba je fakturována vždy první den měsíce předcházejícím měsíci, ve kterém probíhá plnění (pro příklad v lednu se platí únor). Splatnost faktury je 14 dnů. V případě, kdy faktura není uhrazena do konce měsíce, dochází k pozastavení spolupráce.

Jakou máte praxi se správou WordPressu?

O WordPress se staráme od roku 2011. Za ty roky jsme jej několikrát obrátili vzhůru nohama a vyřešili i zdánlivě nereřitelné situace, před které nás WordPress postavil. Pomůžeme i vám.

Budu od vás dostávat reporty?

V případě mimořádných incidentů vás budeme o vzniklé situaci a jejím vyřešení informovat obratem. Pokud se bude jednat o méně závažné problémy, tak je vyřešíme a nebudeme vás jimi zatěžovat.

Co když mi žádný z uvedených balíčků nesedí?

Nevybrali jste si? Rádi správu WordPressu zajistíme i pro vás, kontaktujte nás.

Jak dokážete mému webu pomoci ještě více?

Krom služby Správa WordPressu a Tvorba webů nabízíme i službu Online marketing, v rámci které zajistíme, že váš web bude více vidět na internetu a přivedeme vám nové zákazníky. Pokud si nevíte rady, pomohou vám také naše konzultace.

Jednorázové práce — WordPress umíme

Další služby

Pomůžeme vám?

Zavolejte nám na číslo +420 608 035 520
nebo napište e-mail na info@doctype.cz.

DOCTYPE, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha
Spisová značka C 293421 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů · Všechny ceny uvedené na webu jsou bez DPH.