doctype

Správa WordPressu

Stejně jako auto, potřebuje i váš web pravidelnou údržbu. Aby vše fungovalo, jak má, a byl bezpečný.

Služba obsahuje
01

Nešlape, jak by mohl? Pomůže aktualizace redakčního systému, pluginů, šablon a rychlé odstranění provozních problémů.

02

Sledování funkčnosti webu, platnosti bezpečnostního certifikátu, rychlosti načítání a výskytu chyb (404).

03

Zajišťujeme hodinové, denní, týdenní i měsíční zálohování webů a zálohy ukládáme až pět let. Na míru vašim požadavkům. Odteď můžete být v klidu.

04

Pomůžeme vám při řešení nových či nestandardních situací — pro příklad se změnou domény, obnovou webu ze zálohy a odstraněním spamu.

Ceník

Vytvořili jsme balíčky, které sednou každému. Kontaktujte nás nebo vyplňte poptávkový dotazník a objednejte si ten svůj.

BASIC
nezbytnost

1 000 Kč za měsíc


STANDARD
chytrá volba

3 200 Kč za měsíc


PREMIUM
spolehlivé řešení

7 600 Kč za měsíc


Často kladené dotazy

Jak zahájíme spolupráci?

Nejdříve si vyberete balíček, který sedne vašim potřebám. Následně vás požádáme o přístup do administrace WordPressu i na FTP a zašleme vám fakturu za první měsíc správy WordPressu. Po její úhradě se pustíme do práce v rozsahu balíčku, který jste si vybrali. S výběrem balíčku vám případně rádi pomůžeme, kontaktujte nás.

Pokud při zahájení spolupráce zjistíme, že váš web obsahuje individuální úpravy, které nedovolují aktualizaci, nebo narazíme na technické problémy, zašleme jednorázovou úvodní kalkulaci na jeho převzetí do správy a vysvětlíme proč.

Jak je služba fakturována?

Služba je fakturována vždy první den měsíce předcházejícím měsíci, ve kterém probíhá plnění (pro příklad — v lednu platíte únor). Splatnost faktury je 14 dnů. Pokud dostáváme vaše platby vždy do konce měsíce, vše běží jako po másle (v opačném případě musíme spolupráci pozastavit).

Jakou máte praxi se správou WordPressu?

O WordPress se staráme od roku 2011. Za ty roky jsme jej několikrát obrátili vzhůru nohama a vyřešili i zdánlivě neřešitelné situace, před které nás WordPress postavil. Pomůžeme i vám.

Budu od vás dostávat reporty?

V případě mimořádných incidentů vás budeme o vzniklé situaci a jejím vyřešení informovat obratem. Pokud se bude jednat o méně závažné problémy, tak je vyřešíme a nebudeme vás jimi zatěžovat.

Co když mi žádný z uvedených balíčků nesedí?

Nevybrali jste si? Rádi správu WordPressu zajistíme i pro vás, kontaktujte nás.

Jak dokážete mému webu pomoci ještě více?

Krom služby Správa WordPressu a Tvorba webů nabízíme i službu Online marketing, v rámci které zajistíme, že váš web bude více vidět na internetu, a přivedeme vám nové zákazníky. Pokud si nevíte rady, pomohou vám také naše konzultace.

Jednorázové práce — WordPress umíme

Další služby

Pomůžeme vám?

Zavolejte nám na číslo +420 724 757 901
nebo napište e-mail na info@doctype.cz.

DOCTYPE, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha
Spisová značka C 293421 vedená u Městského soudu v Praze.

Ochrana osobních údajů · Poptávkový dotazník · Všechny ceny uvedené na webu jsou bez DPH.